فرق این کوکو با بقیه کوکوها چیه؟ از عکسش می‌تونین حدس بزنین؟ اگه از تصویرش مشخص نشه از اسمش حتما معلوم می‌شه. من خودم تا حالا کوکو شیرین نخورده بودم. اولین بار که شنیدم قراره کوکو شیرین درست کنیم با خودم گفتم اوووووغ! مگه کوکو هم شیرین می‌شه؟ روزی که آشپز داشت درستش می‌کرد من از حرص ناخونامو می‌جویدم! به‌هرحال گذشت و این کوکو تهیه شد و من هی چپ‌چپ نگاه‌ش کردم و با کلی سلام صلوات خودمو راضی کردم یه لقمه بذارم دهنم ببینم لااقل طعمش چجوریه! به‌خدا فقط از سر فضولی! یعنی اگه این فضولی نبود نصف عمرم بر فنا بود، چون به محض این که یه لقمه زدم فهمیدم عجب یاااابوووویی هستم من. طعم شیرینش که زیر دندونم رفت ابروهای گره‌خورده‌م آروم‌آروم باز شد و رفت بالا. چشمام برق خاصی زد و لبام ناخودآگاه به سمت خنده رفت. خیلی خوب بود. نمی‌تونم حس‌شو باکلمات برسونم چون من یکی از مخالفان محکم شیرین شدن بعضی غذاها هستم. اما به‌هرحال بعد از این کوکو فهمیدم که نباید به فرصت‌ها پشت کنم و همیشه تجربه‌های جدید داشته باشم چه خوب باشه چه بد باشه. کمترین سودش اینه که باتجربه می‌شم و بسته‌بندی‌شده از این دنیا نمی‌رم.

اینقدر که ذهنم مشغول این غذا شد فهمیدم چه اسم عجیبی داره کوکو. نفر اولی رو که این اسمو انتخاب کرده درک نمی‌کنم. احتمالا دو تا “کو” اول دو تا کلمه بودن بعد به هم چسبیدن. کو… 😄 نه این که نه. کو… 🙄 اینم نیست. کو… 😏 عمرا! کو… 😁 امان از این مغز، ولش کن آقاجان! به ما چه که اسمش از کجا اومده! 😅 ولی اگه کوکو گم بشه از بقیه می‌پرسن کوکوکو؟ 🤔😁

برای دیدن ویدیوی تهیه این کوکوی خوشمره صفحه اینستاگرام مزه‌اویو رو ببینید. اگه از این غذا خوشتون اومد حتما کتلت پیاز رو هم ببینید. کتلت پیاز از غذاهای ویزه خودمونه.