می‌خوام برای ترامپ کوفته کشک بفرستم. وقتی خورد و اسیرش شد، تحریمش کنم! فقط تنها ترسم اینه نکنه خودکفا بشه. اگه بشه دیگه کوفتشم به ما نمی‌ده. اون‌وقت من کوفته‌ی پیشرفته‌تری رو می‌کنم، مثلا تبریزی. از اون بزرگاش که اندازه هندونه درست می‌کنن. یک بنر هم می‌دم بزرگ بنویسن «اگه می‌تونی بخور!» با ایموجی مشت و دهن. کوفته برای دعوا با شوهر هم خیلی جواب می‌ده؛ بعدش کوفته درست کنین و با لبخند بگین: کوفت کن عزیزم. کوفت بشه به تنت. کوفت جونت هانی.

ویدیوی تهیه این کوفته کشک خوشمزه رو از صفحه شبکه اجتماعی مزه‌اویو هم ببینین و اگر از این غذا لذت بردین یه سری به کراکت مرغ هم بزنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و خلاصه هر خوراکی که فکرشو بکنین رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و با اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اینترنتی (مثل وب‌سایت مزه و شبکه‌های اجتماعی) و غیر اینترنتی (مثل تلویزیون) به آموزش رایگان آشپزی می‌پردازه.

اینجا همه به خوراک و خوراکی علاقه دارن و هر چیزی که به غذا مربوط باشه ما با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از رئیس کل گرفته تا آشپز و عوامل فیلم‌برداری و تدوین و بچه‌های دیجیتال و… خلاصه همه خوبا همه خوشا دور هم جمع شدیم تا آشپزی رو به راحت‌ترین و آسون‌ترین روش آموزش بدیم.

به‌جز آموزش آشپزی اهداف دیگه‌ای هم داریم؛ مثلا اصلاح عادات بد غذایی و فرهنگ‌سازی در این زمینه، تاثیر مثبت روی صنعت غذا و گردشگری و…

لطفا ما رو به دوستان و عزیزانتون معرفی کنین، شاید افراد زیادی اون بیرون باشن که آشپزی و غذا رو دوست داشته باشن. این فرصت رو بهشون بدین تا با ما آشنا بشن و از آموزش‌های رایگان ما بهره ببرن.

راستی یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدیدمون و شرکت در قرعه‌کشی‌ها حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. این برای ما خیلی ارزشمنده.

ممنون از حمایت‌تون. امیدواریم بتونیم دهن‌تونو آب بندازیم!

راستی، بزرگ‌ترین کوفته جهان توی کدوم کشور درست شده؟ ۱. ایران  ۲. ایتالیا  ۳. آمریکا  ۴. ترکیه

(عدد مورد نظر رو کامنت کنین)

نوش جان