اگه «مزه» اخبار بود، این گزارش چیزکیک باقلوا می‌شد:

– ایرانیان سلام، من مایع ظرف‌شویی هستم، به آشپزخونه مزه خوش آمدید. نگاه کوتاهی داریم به سرخط دستورپخت:

«پیوند غیرقانونی کیک و باقلوا»

– به گزارش دیوان عالی پخت‌وپز، دیشب چند تن از لایه‌های خمیر در حالی کشف شدن که کف اقامتگاه کیک‌ها روی هم دراز کشیده و لاشون باقلوا و کره مالیده بودند. بشنوید از گزارشگر ما در محل:

– با سلام خدمت هم‌میهنان عزیز همونطور که مشاهده می‌کنید اینجا قالب کمربندی چیزکیک باقلواست، لایه‌های خمیری که می‌بینید بینشون پر از باقلوا، کره و پنیره که به طرز ماهرانه‌ای روی هم خوابیدند که البته با اقدام سریع چاقوهای گم‌دسته به زودی ریزریز و به دست دستگاه گوارشی سپرده خواهند شد.

(تو چرا با صدای مجری خبر می‌خونی؟ 😃)

ویدیوی تهیه چیزکیک باقلوا رو از پیج مزه هم می‌تونین ببینین (اگه هنوز اینجا نذاشتمش) و یادتون نره حتما پیج رو دنبال و به دوستاتون هم معرفی کنین.

چیزکیک انار و کدوحلوایی هم قبلا درست کردیم که خیلی عالی شد حتما امتحانش کنین. و البته چیزکیک انار مخصوص شب یلدا هم هست که آخرشه.

سزار چاوز می‌گه: “اگه واقعا می‌خوای با کسی دوست بشی، به خونه‌ش برو و باهاش غذا بخور. کسی که غذاشو بهت بده، قلب‌شو بهت می‌ده.”

غذا چیه؟ لذت چشیدن؟ رفع گرسنگی؟ من فکر می‌کنم مفهوم غذا خیلی بیشتر از این‌هاست. وقتی بخشی از غذاتو به کودک فقیر می‌دی، غذا یعنی فداکاری؛ وقتی آخر روز، خسته به خونه‌ت برمی‌گردی و به همسرت تو درست کردن شام کمک می‌کنی، غذا یعنی عشق؛ و البته گاهی هم ظرف‌ها رو می‌شوری که در این‌صورت، غذا یعنی مسئولیت!

غذا اون چیزیه که ما رو به هم پیوند می‌ده، پس اگه دوست داری عضو یک گروه باشی که توش حالت خوب باشه، به بقیه عشق بورزی، خودت انسان بهتری بشی و از زندگی لذت ببری یه سر به استودیوی مزه‌اویو بزن. آدرس وب‌سایت و آیدی شبکه‌های اجتماعی همین نزدیکه، ما این‌جا منتظرت هستیم 🙂