آدما با سلیقه‌های مختلف انواع غذاهای مختلف دوست دارن ولی همه به اتفاق با شیرینی رابطه خوبی دارن. اصن این شیرینی چیه که با همه رابطه داره اونم خوب! سه سال پیش دم قنادی به شیرینی زبون نگاه می‌کردم خجالت می‌کشیدم، بعد که دونات و چوروس اومد کلا با قند داشتم خدافظی می‌کردم که امشب این چیزکیک انار رو دیدم.

الهی که من دورت بگردم چیزکیک انار، درسته اسمت رادیکالیه ولی طعمت توان داره اونقدر که هرچی ریاضیه بشوره ببره. 😀

موضوع: شب یلدای خود را چگونه سپری کرده (می‌کنید)؟ آنلاین یا دورهمی قاچاقی؟! کامنت کنین.

پارسال چیزکیک انار و کدوحلوایی رو آموزش داده بودیم که اونم به نوبه خودش چیزی بود! اگه اناری دوست دارین به کیک رولت انار هم می‌تونین نگاهی بندازین و اگه به بافت چیزکیک انار علاقه‌مند شدین حتما کیک حلوا و کیک کرم‌پنیری رو هم ببینین.

ویدیوی چیزکیک انار رو (اگه هنوز موجود نیست) از پیج مزه هم می‌تونین ببینین، لطفا مزه رو دنبال و به دوستاتون هم معرفی کنین.

مفهوم غذا

سزار چاوز می‌گه: “اگه واقعا می‌خوای با کسی دوست بشی، به خونه‌ش برو و باهاش غذا بخور. کسی که غذاشو بهت بده، قلب‌شو بهت می‌ده.”

غذا چیه؟ لذت چشیدن؟ رفع گرسنگی؟ من فکر می‌کنم مفهوم غذا خیلی بیشتر از این‌هاست. وقتی بخشی از غذاتو به کودک فقیر می‌دی، غذا یعنی فداکاری؛ وقتی آخر روز، خسته به خونه‌ت برمی‌گردی و به همسرت تو درست کردن شام کمک می‌کنی، غذا یعنی عشق؛ و البته گاهی هم ظرف‌ها رو می‌شوری که در این‌صورت، غذا یعنی مسئولیت!

غذا اون چیزیه که ما رو به هم پیوند می‌ده، پس اگه دوست داری عضو یک گروه باشی که توش حالت خوب باشه، به بقیه عشق بورزی، خودت انسان بهتری بشی و از زندگی لذت ببری یه سر به استودیوی مزه‌اویو بزن. آدرس وب‌سایت و آیدی شبکه‌های اجتماعی همین نزدیکه، ما این‌جا منتظرت هستیم 🙂