چیزکیک خوردین تا حالا؟ من حتی از نزدیک هم ندیده بودم. البته چیز قشنگیه، ولی اسمش یه جوریه روت نمی‌شه به کسی تعارف کنی: آقا بفرمایین چیز… چیزه… یعنی چیزی نیست ها… چیزکیکه.  چیزکیک انار و کدوحلوایی میل کنید. حالا شما تصور کن دوتا پسر بخوان به هم چیزکیک تعارف کنن. فقط خواهشا جلوی کوچیک‌ترها تصور نکنید. خلاصه که آقا خیلی کیک نازیه! یعنی اون‌قدر خوشگله که مزه‌ش پر می‌کشه می‌آد رو زبونت می‌شینه. حالا تهیه کنید خودتون منظور منو متوجه می‌شید.

چیزکیک انار و کدوحلوایی علاوه بر طعم خوب، خواص خوبی هم داره که از انار و کدو حلوایی ناشی می‌شه. کدو حلوایی برای فصول سرد سال مناسبه و از سرماخوردگی و عفونت پیش‌گیری می‌کنه. انار هم فوق‌العاده برای پوست و خون مفیده و برای کمک به درمان کم‌خونی، میوه بسیار مناسبیه.

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه چیزکیک انار و کدوحلوایی رو از پیج مزه‌اویو ذخیره کنین تا در صورت لزوم به راحتی بازبینی کنین. اگه از این کیک خوشتون اومد حتما به چیزکیک کدوحلوایی هم نگاهی بندازین.

مزه‌اویو هر روز برای شما دستورپخت‌های مختلفی از سراسر جهان رو آماده می‌کنه و با تهیه انواع غذاها و نوشیدنی‌ها دل همه عاشقای غذا رو می‌بره. اگه واقعا دوست دارین به روش ساده آشپزیتون بهتر بشه و چنتا ترفند و نکته یاد بگیرید حتما کنار ما باشید و از این خوشمزه‌های روزانه هم لذت ببرید. آشپزی ساده و آسون رو همیشه می‌تونید با مزه‌اویو تجربه کنید.