گرم و نرم و خوشمزه! پیروک به نوعی از غذا می‌گن که شامل خمیریه که موادی رو درون خودش نگه داشته، مواد داخل پیروک گاهی اوقات شیرینه که تبدیل به یک شیرینی مغزدار خوشمزه می‌شه، و گاهی هم مواد خوراکی غیرشیرینه که تبدیل به یک ناهار مشتی می‌شه. البته پیروک با پیراشکی فرق داره. شما می‌دونین تفاوتشونو؟ لطفا کامنت بذارید. این عکس مربوط به یک پیروک گوشت فوق‌العاده‌س. این‌قدر که گرم و نرم و لذیذه، بدون دندون هم حاضر نمی‌شین ازش بگذرین. شخصا حتی بدون سیستم گوارش هم به این غذا نه نمی‌گم. اصن منو با صورت پرت کنین توی پیروک! یا پیروکو پرت کنین تو صورت من! اصن قیمه‌ها رو بزنین تو ماستا!

ویدیوی خلاصه‌شده پیروک گوشت رو از پیج مزه‌اویو هم می‌تونین ببینین. اگه لذت بردین حتما به کاسرول هم سری بزنین، طعمش عالیه.

“اگه واقعا می‌خوای با کسی دوست بشی، به خونه‌ش برو و باهاش غذا بخور. کسی که غذاشو بهت بده، قلب‌شو بهت می‌ده.”

غذا چیه؟ لذت چشیدن؟ رفع گرسنگی؟ من فکر می‌کنم مفهوم غذا خیلی بیشتر از این‌هاست. وقتی بخشی از غذاتو به کودک فقیر می‌دی، غذا یعنی فداکاری؛ وقتی آخر روز، خسته به خونه‌ت برمی‌گردی و به همسرت تو درست کردن شام کمک می‌کنی، غذا یعنی عشق؛ و البته گاهی هم ظرف‌ها رو می‌شوری که در این‌صورت، غذا یعنی مسئولیت!

غذا اون چیزیه که ما رو به هم پیوند می‌ده، تو هم اگه دوست داری عضو یک گروه باشی که توش حالت خوب باشه، به بقیه عشق بورزی، خودت انسان بهتری بشی و از زندگی لذت ببری یه سر به استودیوی مزه‌اویو بزن. آدرس وب‌سایت و آیدی شبکه‌های اجتماعی همین نزدیکه، ما این‌جا منتظرت هستیم 🙂