همیشه فکر می‌کردم پنکیک به این خاطر اسمش پنکیکه چون کیک خیلی پهنیه. امروز که فهمیدم “پن” به انگلیسی میشه “ماهیتابه” دیگه اون آدم سابق نشدم. حالا می‌دونم پنکیک یعنی کیک ماهی. چقدر خوبه پیشرفت، چقدر هوا خوبه امروز! من عاشق بچه‌های استودیوی مزه‌ام. خیلی خوبه آدم جایی کار کنه که همکاراش با دیدن پیشرفتش خوشحال بشن. گروه مزه هم دقیقا همین‌طوری هستن، خیلی ماهن همشون. یعنی از وقتی موضوع پیشرفتمو بهشون گفتم این‌قدر برام خوشحال شدن که از صبح دارن می‌خندن و با دیدن من کفپوش استودیو رو گاز می‌گیرن. البته این پیشرفت کوچیکی بود، یعنی این‌قدر هم خوشحالی نداره دیگه. نمی‌دونم اینا چشون شده.

پنکیک یک صبحانه عالی، مقوی و انرژی‌بخشه. این کیک خوشمزه رو دست کم نگیرید. مواد مورد استفاده در پنکیک، اونو به منبع خوبی از کلسیم، سدیم و ویتامین A می‌کنه. علاوه‌براین، پنکیک شیرینه و برای وعده صبحانه بسیار عالیه و کالری (انرژی) زیادی داره. می‌شه خیلی راحت گفت که یک صبحانه کامل و درست‌وحسابی برای بچه‌هاست، چرا که در مدرسه حتما به این سطح انرژی و قند احتیاج پیدا می‌کنند.

ویدیوی خلاصه‌شده پنکیک رو از پیج مزه‌اویو برای خودتون ذخیره کنین تا درصورت لزوم به راحتی دسترسی داشته باشین. چیزکیک کدوحلوایی رو هم حتما ببینین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.