یک عمری گفتیم سرماخوردگی خر است، خب معلومه ناراحت می‌شه می‌ره داداش بزرگش کرونا رو میاره! 😑 خوبه حالا که از ترس داداشش جرأت بیرون اومدن نداریم؟ چرا به این طفلک سرماخوردگی هی گیر دادیم آخه؟ کی اول گفت سرماخوردگی خر است، چو انداخت تو مردم که سرماخوردگی بیماری بدیه. 😐 سرماخوردگی به این خوبی به این سادگی، با یکم ادالت‌کولد و آموکسی‌سیلین راضی بود می‌رفت پی کارش. از بدن ما هم جز فش‌فش دماغ توقعی نداشت! خدایا سرماخوردگی رو دوباره به ما عطا کن دلمون تنگه براش. 😕

این کرونا این‌قدر قاطیه آدم نمی‌تونه باهاش شوخی کنه. داداشِ بزرگه! خیلی بزرگه! آدم می‌ترسه! به‌خدا این اگه تو کوچه خلوتی خرابه‌ای گیرمون بیاره دهنمون پاره‌س. خدایا سرماخوردگی رو برگردون که با این نوشیدنی ازش پذیرایی کنیم. 😥

نظر شما درباره این نوشیدنی چیه؟ به‌نظر شما کدام نوشیدنی بیشتر از همه برای سرماخوردگی مفیده؟ این روزا که کرونا همه‌جا پخشه به‌نظرتون این نوشیدنی می‌تونه با تقویت سیستم ایمنی بدن برای جلوگیری از این بیماری مفید باشه؟

مزه‌اویو یک استودیوی تخصصی آشپزیه که در اون هر روز برای شما غذاها و نوشیدنی‌های مختلفی رو از سراسر جهان آماده می‌کنیم. اگر شما هم به آشپزی و غذا علاقه دارید حتما با ما همراه بشید و ما رو به دوستاتون معرفی کنید. گاهی مسابقه هم برگزار می‌کنیم و جایزه می‌دیم. خلاصه که توی دنیای غذا هرچی باشه ما بهش علاقه‌مندیم و پیگیرش می‌شیم و با شما به اشتراک می‌ذاریم.

راستی برای روزهای قرنطینه و خونه‌نشینی تعدادی دستور نون خونگی تدارک دیدیم که داخل پیجمون هست، لطفا حتما اونا رو برای عزیزانتون بفرستید و به چرخه قرنطینه کمک کنید تا به‌زودی از شر این ویروس خلاص بشیم.