حاضرم سوار یه‌دونه از این نان قایقی ها بشم و بزنم به دل اقیانوس، تنهایی برم و هیچ‌وقت برنگردم… تا سرنوشت منو به به عشق حقیقی و نیمه‌ی گم‌شده‌م برسونه. یکی که فرانسوی باشه، همیشه بوی خوش بده، تنش مثل الماس بدرخشه. 💞 راستش درباره‌ی قارچ دنبلان سیاه حرف می‌زنم؛ چیه خب، وقتی قایقم نونه، عشقم نمی‌تونه قارچ باشه؟ 🤭 یه سوال باحال؛ اگه همه‌ی عاشقا و معشوقا خوردنی بودن، تو و عشقت چه غذایی بودین؟

ما این‌جا دستور تهیه‌ی نون زیاد داریم، دوره‌ی کرونا که آغاز شد برای کمک به خونه موندن نان لواش و بربری رو آموزش دادیم. بعدش سری به گذشته‌ها زدیم و نان سنتی قلفتی رو آموزش دادیم. البته فکر نکنین که فقط نون محلی و سنتی و ایناها رو بلدیم و از نون‌های خوشمزه‌ی خارجی بویی نبردیم 🙂 نان سیمیت که یه نون ترکی فوق‌العاده باحاله، نان سیر که مهدش ایتالیاست، نان بروتچن یا بروچن که از آلمان اومده و نان جیبی پوآچا که دوباره مال ترکیه‌س و اینم خیلی جذابه. نون‌های دیگه‌ای هم هست توی سایت و پیج کافیه جست‌وجو کنین یا تو بخش نان دنبالش بگردین. امیدوارم از این نان قایقی خوشمزه لذت ببرین.

راستی ویدیوی تهیه‌ی نان قایقی رو حتما از پیج مزه ببینین و ما رو با لایک و کامنت دلگرم کنین. پیج رو به دوستان‌تون هم معرفی کنین. مرسی از شما 🙂

“اگه واقعا می‌خوای با کسی دوست بشی، به خونه‌ش برو و باهاش غذا بخور. کسی که غذاشو بهت بده، قلب‌شو بهت می‌ده.”

غذا چیه؟ لذت چشیدن؟ رفع گرسنگی؟ من فکر می‌کنم مفهوم غذا خیلی بیشتر از این‌هاست. وقتی بخشی از غذاتو به کودک فقیر می‌دی، غذا یعنی فداکاری؛ وقتی آخر روز، خسته به خونه‌ت برمی‌گردی و به همسرت تو درست کردن شام کمک می‌کنی، غذا یعنی عشق؛ و البته گاهی هم ظرف‌ها رو می‌شوری که در این‌صورت، غذا یعنی مسئولیت!

غذا اون چیزیه که ما رو به هم پیوند می‌ده، تو هم اگه دوست داری عضو یک گروه باشی که توش حالت خوب باشه، به بقیه عشق بورزی، خودت انسان بهتری بشی و از زندگی لذت ببری یه سر به استودیوی مزه‌اویو بزن. آدرس وب‌سایت و آیدی شبکه‌های اجتماعی همین نزدیکه، من این‌جا منتظرت هستم 🙂