مهم نیست آشپزی‌تون در چه سطحی و اوضاع اقتصادی چطور باشه، همیشه با ساده‌ترین مواد می‌شه جذاب‌ترین غذاها رو درست کرد، غذاهایی مثل نان سیر.

نان سیر یکی از غذاهای جذاب ایتالیایی‌ئه، نظرتون چیه؟

شما چه غذای ساده و جذابی بلدین؟

آقا کسی می‌دونه چطور می‌شه بوی بد سیر رو از بین برد؟ یه سوال دیگه هم دارم، چرا می‌گن بوی بد؟ بوش خاصه ولی به‌نظرم بد نیست (البته اگه از سیر برخیزد، نه از دهان سیرخورده! 😷)

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه نان سیر رو از پیج مزه‌اویو ذخیره کنین تا در صورت لازم به راحتی بازبینی کنین. نان قلفتی رو هم ببینین که یکی از نان‌های خوب خودمونه.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.