شیرینی همیشه عزادار. بله درست حدس زدید، میکادو رو عرض می‌کنیم. ظاهرا این شیرینی عزیز، با مجالس جشن و سرور میانه چندان خوبی نداره و ترجیح می‌ده توی مجالس عزا شرکت کنه. البته این مساله یک روی دیگه هم داره که ما در نظر نمی‌گیریم. اون هم دیوارهایی هست که ما انسان‌ها برای خودمون می‌سازیم. تا حالا شده از خودتون بپرسید که چرا میکادو رو توی عروسی سرو نکنیم؟ مگر این شیرینی خوشمزه با طعم لذیذ شکلات (شکلاتی که بی برو و برگرد محبوب همه دل‌هاست!) چه لطمه‌ای به ما می‌زنه؟ آیا وقت اون نرسیده که لباس عزا رو از تن میکادو به در کنیم و این شیرینی فوق‌العاده رو به مجالس سرور دعوت کنیم؟ گاهی اوقات ما انسان‌ها دچار یک سری تصورات اشتباه می‌شیم. نکته جالبش اینجاست که خیلی وقت‌ها خودمون هم می‌دونیم که باورمون اشتباهه، اما جسارت (و شایدم حوصله!) حرکت خلاف جریان آب رو نداریم.

ویدیوی خلاصه‌شده میکادو رو از پیج مزه‌اویو ببینین و برای خودتون ذخیره کنین تا بعدا هم راحت بازبینی کنین. اگه از میکادو خوشتون اومد کنارش یه دیزی دراپ هم درست کنین که جیگرتون حال بیاد.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.