غلغلک زبان با خامه و مرغ. از خوشمزه‌ترین غذاهای روی زمین این مرغ دوپاست که به هر طرف می‌دوه، از بین بال‌وپرش دستورغذایی می‌ریزه. طرز تهیه مرغ خامه ای رو برای شما در نظر گرفتیم که از غذاهای خوشمزه ایتالیایی و مناسب ذائقه‌های پروتئینی است. چرا که گوشت مرغ جزو منابع سرشار از پروتئین بوده و برای ورزشکاران بسیار مناسبه. آشپزی ایتالیا در زمینه کیفیت برجسته و طعم اختصاصی زبانزد خاص و عامه. مزه غذاهای ایتالیایی زبان شما رو غلغلک می‌ده و در ضمیر ناخودآگاه شما تاثیری می‌ذاره که حالاحالاها فراموش نکنید. مرغ خامه ای ما با برنج و نان پیتا سرو می‌شه که کمی با شکل سرو ایتالیایی (و همین‌طور سایر نقاط جهان) متفاوته. این نوع سرو طعم عالی و جدیدی رو با خودش به همراه داره و مطمئنیم که بعد از خوردن این وعده غذایی، انگشتاتون رو هم باهاش میل می‌کنید!

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه مرغ خامه ای رو از پیج مزه‌اویو برای خودتون مارک کنین تا درصورت نیاز به راحتی بازبینی کنین. مرغ خامه ای و کوردن بلو دوتا از غذاهای جذاب اروپایی هستن. دومی رو هم حتما چک کنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.