غذای شما دوای شماست و دوای شما غذای شماست. این عبارت سخنی از یکی از مشاهیر جهان است. اهمیت مصرف غذای سالم همیشه جزو مهم‌ترین مسائل برای خانواده‌ها بوده و هست. در واقع سبک زندگی و سطح سلامتی شما رابطه مستقیم با غذای مصرفی شما دارد. از طرفی سلامتی رابطه مستقیم با شادابی و رضایت از زندگی دارد. در نتیجه مصرف غذای سالم و مفید حتی به شرایط روحی شما مرتبط می‌شود. یکی از اهداف گروه مزه‌اویو ترویج غذای سالم است. کافی است به غذاهای ارائه شده توسط این مجموعه نگاهی بیندازید. ما همیشه سعی می‌کنیم در کنار خوشمزگی و زیبایی غذا، به سلامت آن نیز اهمیت دهیم. هرچند این موضوع باعث افت تنوع و کم‌حالی غذاهای ما نخواهد شد. امروز برای شما مرغ بخارپز با سبزیجات آماده کرده‌ایم که هم سالم و هم فوق‌العاده خوشمزه است. امیدواریم لذت ببرید. بخارپز کردن یکی از روش‌های خوب پخت در آشپزی است که زیان‌های سرخ کردن با روغن را ندارد. مرغ بخارپز به همراه سبزیجات را حتما در کنار خانواده و یا با دوستان خود تهیه کنید و از این غذای فوق‌العاده لذت ببرید.

ویدیوی خلاصه‌شده مرغ بخارپز با سبزیجات رو از پیج مزه‌اویو ذخیره کنین تا در صورت نیاز به بازبینی به راحتی نگاه کنین. اگه از این غذا خوشتون اومد حتما به سالاد استونا هم سری بزنین، این سالاد هم خوراک رژیمه.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.