برگشتیم سر ماکارونی! منتها این دفعه به همراه پنیر پیتزا (که اصلا ای وای من! چرا اینقدر خوشمزه‌‌س آخه؟!). ماکارونی امروز ما به همراه پنیر پیتزا سرو می‌شه که فوق‌العاده طعم متفاوت و لذیذی به اون می‌ده. یک نکته آشپزی خیلی مهم توی این دستور پخت هست که به شما توصیه می‌کنیم حتما مطالعه کنید که در نه تنها در آینده، بلکه در گذشته و حال هم  قطعا خیلی به دردتون می‌خوره! اصولا  پخت ماکارونی کار مسئولیت‌داری هست، چرا که همه به این غذا علاقه دارند و اگه خراب بشه خلق همه رو تنگ می‌کنه. پس مطمئن بشید که نکته امروز رو می‌خونید و در پخت سایر غذاها هم استفاده می‌کنید. این هم از دستور پخت ماکارونی با پنیر پیتزا. امیدواریم که این غذا رو هم تهیه کنید و از خوردنش لذت ببرید. و از نکات مهمی که در پخت انواع غذاها می‌گیم نهایت استفاده رو ببرید. اگه ویدئوی ماکارونی قبلی رو ندیدید حتما به پیج ما سر بزنید و از دستور پخت‌های روزانه‌ای که می‌ذاریم لذت ببرید. ما توی استودیوی مزه اویو، فقط به غذاهای خوب فکر نمی‌کنیم، بلکه نوشیدنی‌های عالی و دسرهای فوق‌العاده‌ای رو هم آموزش می‌دیم. سلامتی یعنی غذای خوب، غذای خوب یعنی مزه اویو.

ویدیوی‌های بیشتر رو از پیج مزه ببینین. اگه ماکارونی با پنیر پیتزا رو دوست داشتین حتما به کاسرول ماکارونی یا همون اوف‌لاوف هم سری بزنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و… اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست. لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.