فینگر یوفکا درست کردیم چه خوشمزه! (فینگر به انگلیسی یعنی انگشت) فینگر شست واسه شما که مارو لایک می‌کنین و کامنت می‌ذارین. دمتون گرم که عشقین. ⁦👍🏼⁩💚 فینگر اشاره واسه آقازاده‌ها که به یک اشاره زندگیشون از این رو به اون رو می‌شه. 😏 فینگر حلقه واسه دم بختای منتظر. (با این وضع امام زمان زودتر میاد) 😂 فینگر کوچیک واسه کوچولوهای دوست‌داشتنی توی خونه. 😍 می‌بینم که فکراتون درگیر فینگر میانی‌یه. بالاخره مسئولین هم زحمت می‌کشن دیگه. 😑 در ضمن یوفکا اسم نوعی خمیر نازکه. کی می‌دونه مال کدوم کشوره؟

۱. فرانسه   ۲. روسیه   ۳. ترکیه   ۴. تاجیکستان

ویدیوی خلاصه و کوتاه تهیه فینگر یوفکا رو از این آدرس شبکه اجتماعی مزه‌اویو ببینید و اگه لذت بردید حتما به کوردون بلو هم نگاهی بندازید.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و خلاصه هر خوراکی که فکرشو بکنین رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و با اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اینترنتی (مثل وب‌سایت مزه و شبکه‌های اجتماعی) و غیر اینترنتی (مثل تلویزیون) به آموزش رایگان آشپزی می‌پردازه.

اینجا همه به خوراک و خوراکی علاقه دارن و هر چیزی که به غذا مربوط باشه ما با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از رئیس کل گرفته تا آشپز و عوامل فیلم‌برداری و تدوین و بچه‌های دیجیتال و… خلاصه همه خوبا همه خوشا دور هم جمع شدیم تا آشپزی رو به راحت‌ترین و آسون‌ترین روش آموزش بدیم.

به‌جز آموزش آشپزی اهداف دیگه‌ای هم داریم؛ مثلا اصلاح عادات بد غذایی و فرهنگ‌سازی در این زمینه، تاثیر مثبت روی صنعت غذا و گردشگری و…

لطفا ما رو به دوستان و عزیزانتون معرفی کنین، شاید افراد زیادی اون بیرون باشن که آشپزی و غذا رو دوست داشته باشن. این فرصت رو بهشون بدین تا با ما آشنا بشن و از آموزش‌های رایگان ما بهره ببرن.

راستی یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدیدمون و شرکت در قرعه‌کشی‌ها حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. این برای ما خیلی ارزشمنده.

ممنون از حمایت‌تون. امیدواریم بتونیم دهن‌تونو آب بندازیم!