حتما برای شما هم پیش اومده که گاهی اوقات به شدت گرسنه هستید و حال و حوصله پخت و پز هم ندارید. یا این که مهمون سرزده می‌آد و برای آشپزی مفصل وقت نیست. خانم‌هایی که شاغل هستند هم معمولا فرصت کمی برای آشپزی دارند. این‌جور مواقع کدوم غذاست که به دادمون می‌رسه؟ بله درست حدس زدین، املت هندی . املت یک غذای سریع و راحته، خوشمزه و خوش‌خوره. املت غذاییه متعلق به همه جهان و در همه کشورها هم طبخ می‌شه. در هر کشوری دستور پخت املت کمی متفاوته، اما بهرحال ماده پایه اون تخم مرغ هستش و گوجه فرنگی (و یا فرآورده‌های اون مثل رب) هم خیلی جاها (مثل ایران) کنارش می‌آد، دقیقا مثل همین املت هندی خودمون.

مزه اویو برای شما طرز تهیه املت هندی رو آماده کرده که خیلی خوشمزه‌س. بهتره که همین اول کار نکته‌ای رو بگیم. این املت لزوما املت تندی نیست! شاید از اسمش که هندی باشه این‌طور برداشت کرده باشید، اما در واقع میزان ادویه و فلفل این املت کاملا دست خودتونه و می‌تونید کم و زیادش کنید. با ما همراه باشید.

ویدیوی خلاصه‌شده املت هندی رو از پیج مزه ذخیره کنین. املت فرانسوی رو هم حتما ببینین.

املت هندی هم مثل همه املت‌های دیگه خیلی خوشمزه و عالیه، زمان پختش کمه و از همه مهم‌تر، نسبت به املت ایرانی از لحاظ ارزش غذایی در سطح بالاتری قرار داره، چرا که مواد اولیه منتوع‌تری داره. امیدواریم این غذا رو تهیه کنید و در کنار خانواده میل کنید و لذت ببرید. مزه اویو برای شما عزیزان هر روز دستورپخت‌های مختلف، نکات آشپزی و آموزش نوشیدنی و دسر می‌ذاره. حتما نظراتتون رو برای ما بنویسید و به پیج‌ ما در شبکه‌های اجتماعی مختلف با آیدی @mazzehoio سر بزنید.