و بریتانیا را آفریدیم برای آن‌هایی که به صبحانه انگلیسی ایمان دارند، باشد که با غذای سالم و با ارزش غذایی بالا رستگار شوند. شما صبحانه چی می‌خورین؟ همه می‌دونن خوردن پنیر بدون گردو (در طولانی‌مدت!) باعث کندذهنی می‌شه و علتش اینه که کلسیم پنیر خیلی زیاده و برای هضمش فسفر لازمه (گردو منبع فسفره) و درصورت کمبود، بدن از مغز فسفر می‌گیره. سوال این‌جاست که آیا خوردن گردو بدون پنیر هم مضره؟ و اگه جواب مثبته، چه ضرری داره؟ و اصلا آیا این باور درسته؟

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه صبحانه انگلیسی رو از پیج مزه‌اویو ذخیره کنین تا در صورت نیاز به راحتی بازبینی کنید. اگر از صبحانه انگلیسی خوشتون اومد حتما به پنکیک صبحانه هم سری بزنید.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و خلاصه هر خوراکی که فکرشو بکنین رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و با اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اینترنتی (مثل وب‌سایت مزه و شبکه‌های اجتماعی) و غیر اینترنتی (مثل تلویزیون) به آموزش رایگان آشپزی می‌پردازه.

اینجا همه به خوراک و خوراکی علاقه دارن و هر چیزی که به غذا مربوط باشه ما با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از رئیس کل گرفته تا آشپز و عوامل فیلم‌برداری و تدوین و بچه‌های دیجیتال و… خلاصه همه خوبا همه خوشا دور هم جمع شدیم تا آشپزی رو به راحت‌ترین و آسون‌ترین روش آموزش بدیم.

به‌جز آموزش آشپزی اهداف دیگه‌ای هم داریم؛ مثلا اصلاح عادات بد غذایی و فرهنگ‌سازی در این زمینه، تاثیر مثبت روی صنعت غذا و گردشگری و…

لطفا ما رو به دوستان و عزیزانتون معرفی کنین. افراد زیادی آشپزی رو دوست دارن، این فرصت رو بهشون بدین تا با ما آشنا بشن و از آموزش‌های رایگان ما بهره ببرن.

راستی یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدیدمون و شرکت در قرعه‌کشی‌ها حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. این برای ما خیلی ارزشمنده.

ممنون از حمایت‌تون. امیدواریم بتونیم دهن‌تونو آب بندازیم!