بهترین شیرینی برای نخوردن 😃 آقا ما هر جا می‌ریم چه مراسم عروسی چه مراسم عزا، تنها چیزی که ته ظرفا باقی‌می‌مونه این شیرینی نارگیلیه. چه هیزم تری فروخته که هیشکی دست نمی‌زنه! غیر از این که نارگیل داره؟ همون نارگیل که از خواصْ غنیه، و حتی شاید از غنیْ خواص باشه! از کجا معلوم؟ 😀 شیرینی نارگیلی رو کمی تقویت کردیم فرستادیم تو مراسم تا عملکردشو محک بزنیم. خوب بود، راضی بودیم. همین که الان دارم ظرف خالی‌شو می‌شورم یعنی بالاخره محتوای ظرف الان درون خنادق بلای همکاران گرامی تقسیم شده. قرار بود تست کنیم ببینیم “ته ظرف چندتا می‌مونه”، تبدیل شد به “ته‌توی ظرف به چه سرعت درمی‌آد؟”. هر چند مشخص بود که کوکی نارگیلی به این خوشمزگی بیشتر از ۱۰ دقیقه دووم نمی‌آره و ما که خودمون بانیان این آزمایش بودیم نقش تعداد کثیری از جامعه آماری رو به تنهایی عهده‌دار شدیم. 😅 خلاصه و ختم کلام، این شیرینی نارگیلی چیز متفاوتیه، به خصوص تازه و نرمش 😍

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه شیرینی نارگیلی رو از پیج مزه ببینین. فراموش نکنین حتما به بقیه کوکی‌ها مثل کوکی کشمش و پرتقال هم سری بزنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و… اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست. لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.