آقای مزه از رتتویی بدش میومد، هرچی می‌گفتم این غذا مفیده فایده نداشت، کلا از هم‌نشینی کدو و بادمجون و گوجه‌فرنگی راضی نبود! این شد که دست به‌کار شدم و این رتتویی جوون‌پسند و فست‌فودپسند رو براش درست کردم. شما کدوم رتتویی رو بیشتر دوست دارین؟ سیب زمینی رتتویی (همین که این‌جاست، با پنیر!) یا اون اصلی فرانسوی (که تو پیج هست)؟ این رتتویی سیب زمینی که با پنیر درست کردیم مخصوص اوناییه که از خود رتتویی اصلی خیلی خوششون نمیاد، واسه همینه که یه‌کم تم فست‌فودی داره. فوق‌العاده خوشمزه و باحاله شک نکین.

رتتویی یکی از غذاهای معروف فرانسویه و اصلش به بشقاب مقوی از سبزیجاته با یه دیزاین و طراحی خوشگل. حلقه‌های بادمجون و کدو و گوجه کنار همدیگه روی یک سس خوشمزه قرار می‌گیرن و توی فر پخته می‌شن. اصلا چرا توضیح اضافه بدم، برین تو صفحه‌ش و از اون هم لذت ببرین. ویدیوی آموزشی تهیه سیب زمینی رتتویی رو هم از پیج مزه‌اویو ببینین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و… اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست. لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.