عرضم به خدمتتون که بعضی غذاها خیلی خوبن، نه صرفا به‌خاطر مقوی‌، خوشمزه‌، یا ارگانیک بودن و… بلکه به‌خاطر طرز پخت ساده‌. یعنی اون‌قدر آسون که آدم دلش می‌خواد تنبل باشه بعد بره این غذاهارو بپزه. خب اگه مقوی هم باشه که دیگه چه بهتر.😍 حالا امروز یک سوپ کدو حلوایی فوق‌العاده آسون و خوشمزه و مقوی براتون تهیه کردیم. 😉 خواص کدو حلوایی باعث می‌شه این سوپ برای هوای سرد و آنفولانزا و سرماخوردگی و … فوق‌العاده باشه. شما هم همین الان دست‌به‌کار بشید و این سوپ خوشمزه رو آماده کنید و از طعم خاص و فوق‌العاده‌ش لذت ببرید. توی سوپ کدو حلوایی می‌تونین از استاک یا گوشتابه استفاده کنین.

  • استاک یا عصاره: یک مایع طعم‌دار تهیه‌شده از ترکیب آب‌پزشده‌ی گوشت، استخوان، سبزیجات استاک (پیاز و هویج و کرفس و گیاهان مشابه) و سبزی و ادویه‌جات است که به عنوان پایه بسیاری از غذاها بخصوص سوپ و سس بکار برده می‌شود.
  • گوشتابه یا سوپ آبکی: معمولا شامل آب، استخوان، گوشت، ماهی، غلات یا تره‌بار است که با یکدیگر به طریق آرام‌پزی پخته می‌شوند و به عنوان پایه‌ای برای دیگر مایعات خوراکی مانند سوپ و سس استفاده می‌شود.

خواص کدو حلوایی باعث می‌شه این سوپ برای هوای سرد و آنفولانزا و سرماخوردگی و … فوق‌العاده باشه. شما هم همین الان دست‌به‌کار بشید و این سوپ خوشمزه رو آماده کنید و از طعم خاص و فوق‌العاده‌ش لذت ببرید.

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه این سوپ رو از پیج مزه‌اویو برای خودتون ذخیره کنین تا در صورت نیاز به راحتی بازبینی کنین. اگه از این سوپ لذت بردین حتما به چیزکیک کدوحلوایی هم سری بزنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.