سمبوسه جنوبی یکی از سالم‌ترین فست‌فودهاست و با طبع گرمی که داره، خوراک روزاهای سرد ساله. اگه فرزند دلبندتون شلغم دوست نداره، سمبوسه جنوبی رو دولپی می‌خوره! سمبوسه از غذاهای بسیار خوشمزه جنوبیه که با داشتن ادویه زیاد و مواد اولیه‌ای که تقریبا همگی طبع گرم دارند به شدت در فصل سرما کاربردیه. و علاوه بر این، یک خوراکی خوشمزه‌س که کوچیک و بزرگ از خوردنش لذت می‌برن! فست‌فودی که از نظر ارزش غذایی و سلامت در سطح خوبیه و خیالتون از بابت سلامت فرزند دلبندتون می‌تونه راحت باشه. الان هم که دیگه وارد فصل سرد سال شدیم، گروه مزه اویو تصمیم گرفتن این غذای فوق‌العاده رو برای شما آماده کنند و به همراه شما از خوردنش لذت ببرند. امیدواریم که شما هم این غذای خوشمزه رو آماده کنید و لذتشو ببرین.

استودیوی مزه‌اویو هر روز برای شما عزیزان غذاهای خوشمزه آماده می‌کنه. نه تنها غذاهای خوشمزه، بلکه نوشیدنی‌های فوق‌العاده و دسرهای لذیذ رو هم آموزش می‌ده. حتما از صفحات ما در شبکه‌های احتماعی دیدن کنید. شما که سمبوسه دوست دارین حتما از بولانی هم دیدن کنید. شبیه همین سمبوسه خودمونه ولی یه چیز جذابه ار دیار افغانستان، دمشون گرم واقعا! خوشمزه‌س لعنتی!

اولین باری که سمبوسه خوردم (هنوز نمی‌دونستم سمبوسه چیه) همش فکر می‌کردم چرا شکل مثلثه، تمام تصاویر ذهنی من از اسنک بیضی و نیم‌دایره بود! به غذاهای هله‌هوله‌طور که برای طعم یا لذتش خورده می‌شه می‌گن اسنک. اتفاقا یه اسنک خوب هم داریم اونم ببینین. کافیه توی باکس بالای صفحه جستجو کنین. خلاصه هنوز که هنوزه نمی‌دونم چرا مثلثی‌یه. خیلی قشنگه البته. شما اگه می‌دونین منو راهنمایی کنین.