معمولا افرادی که رژیم غذایی دارند و سعی می‌کنند با کمتر غذا خوردن وزن کم کنند در وعده‌هایی مثل شام به سالاد رو میارند (به سالاد سرد رو بیارید!). اما اگه دقت کرده باشید همیشه توی این کارشون مشکلاتی هست که کل زحماتشون رو به باد می‌دن. گاهی اوقات می‌بینیم که شخصی رژیم گرفته و سالادش رو (در واقع وعده غذایی شامش رو) با سس سفید میل می‌کنه! یک مشکل دیگه هم همیشه وجود داره و اون اینه که شما سالاد میل می‌کنید اما هنوز گرسنه هستید و این گرسنگی کم‌کم به شما غلبه می‌کنه و در نهایت شما دوباره به خوردن رو میارید. در واقع مورد دوم مشکل خیلی رایجی به حساب می‌آد. چرا که بزرگترین سد راه لاغری احساس گرسنگی و عدم مقاومت در برابر خوردنه.

مزه اویو امروز برای شما سالادی رو آماده کرده که این مشکل رو حل می‌کنه. اگر شما رژیم غذایی خاصی دارید و تمایل دارید با مصرف سالاد وزن خودتون رو پایین بیارید و به سلامتی بدنتون کمک کنید، حتما با این دستور پخت همراه باشید. سالاد سرد آماده کردیم برای شما عزیزان که علاوه بر این که خوش‌طعم و لذیذه، سطح قابل توجهی از ویتامین‌ها و مواد معدنی رو در کنار کالری بسیار کم ارائه می‌ده. اما همه سالادها همین‌طور هستند. پس تفاوت این یکی چیه؟! نکته مهم این سالاد اینه که دارای مقادیر زیادی فیبره که علاوه بر متعادل‌سازی هضم و گوارش، باعث احساس سیری در شما می‌شه! و داشتن سطح بالایی از فیبر به این معناست که می‌تونید از این سالاد به راحتی به‌عنوان یک وعده غذایی مستقل استفاده کنید و با احساس گرسنگی خداحافظی کنید.

چندتا نکته راجع به این سالاد (اول دستور رو بخونید بعد این نکات رو):

  • اگه بادمجون و گوجه رو دودی کنین بهتره.
  • مصلح این غذا سیره، و بهتره که از خمیر سیر استفاده کنین.
  • پودر زیره مکمل خوبیه برای این سالاد.

استودیوی مزه‌اویو هر روز برای شما عزیزان غذاهای خوشمزه آماده می‌کنه. نه تنها غذاهای خوشمزه، بلکه نوشیدنی‌های فوق‌العاده و دسرهای لذیذ رو هم آموزش می‌ده. حتما به صفحه اینستاگرام ما سر بزنید و اگه از این سالاد خوشتون اومد از سالاد  استونا هم دیدن کنید.