از خوردن سالاد تکراری خسته شدید؟ از بندر آچه تا استان پاپوآ همه هلاک سالاد اندونزی هستند. اندونزی کشوریه در آسیای جنوب شرقی و اقیانوسیه که در واقع اجتماع تعدادی نسبتا زیادی جزیره است و بیشتر مردمش مسلمون هستند. طبیعت فوق‌العاده‌ای داره و سالاد خوشمزه‌ای. بریم سراغش! به هیچ‌وجه فرصت تهیه این سالاد رو از دست ندید و با آماده‌ کردنش تنوع دل‌نشینی به سفرتون ببخشید. غذاهای زیادی در سراسر جهان وجود داره که آماده‌سازی بسیار ساده‌ای داره و فقط کافیه بخواید تا از غذاهای تکراری خلاص بشید و آشپزیتون رو ورد زبون فامیل و آشنا کنید. غذاهایی که نه تنها سخت نیست، بلکه بسیار آسون، متنوع و سازگار با هر نوع سلیقه‌ایه.

ویدیوی خلاصه‌شده سالاد اندونزی رو از پیج اینستاگرام برای خودتون ذخیره کنین تا در صورت لزوم، به راحتی بهش دسترسی داشته باشین. به سالاد لبو هم سری بزنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.