در فصل زیبای پاییز اولین چیزی که شما را به خودش مشغول می‌کند چیست؟ خیر، نه رنگ زرد، نه ریزش برگ درختان و نه نسیم خنک. سرماخوردگی! سرماخوردگی اولین اتفاقی است که به محض تغییر آب‌وهوا به سراغ شما می‌آید. هرچند که فصل پاییز فوق‌العاده قشنگ و دلنشین است، اما ابتلا به سرماخوردگی از لذت آن می‌کاهد. به همین دلیل برای شما سالادی را تهیه دیده‌ایم که مخصوص فصل پاییز است. نام آن سالاد استونا و مبدا آن کشور فرانسه است. این سالاد خاصیت ضدعفونی‌کنندگی داشته و برای گلو و ریه معجزه‌آساست. همچنین درمان سرفه‌های خشک با آن به راحتی انجام می‌شود. اما این خواص فقط مربوط به یکی از مواد لازم آن می‌شود. به نظر شما کدام یک از مواد لازم زیر، خواص گفته‌شده را پوشش می‌دهد؟ امیدواریم از این سالاد لذت ببرید و طعم ناب سبزیجات را در هوای خنک پاییزی با تمام وجود حس کنید. البته از پوشیدن لباس گرم غافل نشوید!

داشتم از روی برگه می‌خوندم اینارو :)))

ویدیوی خلاصه‌شده سالاد استونا رو از پیج مزه‌اویو برای خودتون ذخیره کنین تا درصورت لزوم دم دستتون باشه. سالاد اندونزی هم سالاد باحالیه حتما ببینین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.