غذای حلال برای مسلمون‌ها مساله بزرگیه تا جایی که این موضوع بسیاری از اوقات در مسافرت‌های بین‌المللی باعث مشکل می‌شه. از طرفی یکی از نوشیدنی‌های خوش‌طعم و مناسب فصول سرد سال، دیزی دراپ هستش که می‌شه گفت جزء نوشیدنی‌هاییه که در کشورهای غیراسلامی با الکل سرو می‌شه. اما خوبی دنیای آشپزی اینه که چیزی به اسم مرز وجود نداره. آشپزی یک هنره و این هنرمنده که نتیجه نهایی رو مشخص می‌کنه.

مزه اویو ورژن حلال نوشیدنی دیزی دراپ رو برای مسلمانان عزیز آماده کرده بدون ذره‌ای الکل، کاملا پاک و حلال. این نوشیدنی رو حتما تهیه کنید، به شما قول می‌دیم همه اهل خونه هم از مزه فوق‌العاده‌ش تعریف کنند و هم آفرین‌گوی هنر دست شما خواهند شد! این نوشیدنی کاملا مناسب فصول سرد سال هستش، چرا که بدون یخ سرو می‌شه و برای به‌دل‌نشستن احتیاجی به یخ و یا قرار دادن در یخچال نداره. اگه از این نوشیدنی خوشتون اومد حتما به دزرت پیر هم نگاهی بندازید، اون هم مثل این یکی عالیه.

اگه دنبال راه آسون‌تری برای دسترسی به آموزش‌های غذایی مزه‌اویو هستید کافیه صفحه اینستاگرام ما رو دنبال کنید و همه دستورها و ترفندها رو از اون‌جا پیگیری کنید.

مزه‌اویو یک استودیوی آشپزی حرفه‌ای هست که ما در اون به هر چیزی که به غذا مربوط باشه سرک می‌کشیم. آشپزی رو به روش آسون و بی‌دردسر آموزش می‌دیم و در کوتاه‌ترین زمان اون هم توسط آشپزان حرفه‌ای و درجه یک. در کنار آموزش آشپزی، ترفندهای آشپزی رو هم براتون می‌گیم تا کم‌کم دورهمی آشپز بشیم!