یادتونه کروسان درست کردیم بعدش مینی‌کروسان درست کردیم؟ الان دسر کروسان درست کردیم بعدشم قراره آبگوشت کروسان درست کنیم. به حول و قوه الهی کلپچ کروسان هم درست می‌کنیم. سایتمون هم باز شده پیش‌فروش کروسان داریم. نفری ۵۰ تومن واریز کنین آخر ماه قرعه‌کشی کنیم اگه خوش‌شانس بودین یه کروسان فول‌آپشن (با رومال تخم‌مرغ!) پنج سال دیگه تحویل می‌گیرین. بعد می‌تونین ازش دسر درست کنین (اینم عکسش). مزه مطمئن. 😀

دو تا کروسان قبلی رو دیدین؟

ویدیوی تهیه دسر کروسان رو از صفحه اجتماعی مزه‌اویو ببینید و اگه دوست داشتین حتما دسر کدوحلوایی رو هم ببینین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و خلاصه هر خوراکی که فکرشو بکنین رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و با اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اینترنتی (مثل وب‌سایت مزه و شبکه‌های اجتماعی) و غیر اینترنتی (مثل تلویزیون) به آموزش رایگان آشپزی می‌پردازه.

اینجا همه به خوراک و خوراکی علاقه دارن و هر چیزی که به غذا مربوط باشه ما با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از رئیس کل گرفته تا آشپز و عوامل فیلم‌برداری و تدوین و بچه‌های دیجیتال و… خلاصه همه خوبا همه خوشا دور هم جمع شدیم تا آشپزی رو به راحت‌ترین و آسون‌ترین روش آموزش بدیم.

به‌جز آموزش آشپزی اهداف دیگه‌ای هم داریم؛ مثلا اصلاح عادات بد غذایی و فرهنگ‌سازی در این زمینه، تاثیر مثبت روی صنعت غذا و گردشگری و…

لطفا ما رو به دوستان و عزیزانتون معرفی کنین. افراد زیادی آشپزی رو دوست دارن، این فرصت رو بهشون بدین تا با ما آشنا بشن و از آموزش‌های رایگان ما بهره ببرن.

راستی یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدیدمون و شرکت در قرعه‌کشی‌ها حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. این برای ما خیلی ارزشمنده.

ممنون از حمایت‌تون. امیدواریم بتونیم دهن‌تونو آب بندازیم!