همین الان یه نوشیدنی معرکه خوردم و با اضافه‌وزن خداحافظی کردم! ⁦✋🚶 اگه به وزن و زیبایی خودتون اهمیت میدید نوشیدنی امروز رو از دست ندید. دزرت پیر با داشتن ترکیباتی از شاتوت و گریپ‌فروت، برای کاهش وزن و کلسترول عالیه و اثر جوان‌سازی روی پوست داره. یکی از خوش‌طعم‌ترین نوشیدنی‌هاست که هر کسی میل کنه تا مدت‌ها با یادآوری خاطره‌ش، دهنش آب می‌افته! 🤤😋 پیشنهاد ما اینه که حتما دزرت پیر رو تهیه کنید و تازه‌سازی گلو با طعم ملس شاتوت و گریپ‌فروت رو شروع کنید. 😋😍 دزرت پیر نوشیدنی‌ایه به خوشمزگی شاتوت و به لاغری مارتینی 🍸😉 شاتوت و گریپ فروت از میوه‌های فوق‌العاده ای هستند که خواص‌شون شما رو متعجب می‌کنه. علاوه بر این طعم این نوشیدنی تا حدی خوبه که امکان نداره یک بار تهیه کنید و دوباره سراغش نرید. گاهی وقتا یک نوشیدنی خوب می‌تونه تمام روز شما رو بسازه. امیدواریم که با تهیه دزرت پیر، این حس رو تجربه کنید و روزتون رو با لبخند ادامه بدید.

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه دزرت پیر رو از پیج مزه‌اویو بینین تا در صورت نیاز به دیدن دوباره در دسترس‌تون باشه. اگه از دزرت پیر خوشتون اومد حتما به دیزی دراپ سری بزنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.