این خورش رو جای دیگه نمی‌بینید! اولا جدیده، دوما ابداعیه و سوما… بالاخره گاهی‌وقتا آدم انرژی براش نمی‌مونه. می‌تونه دلیلش کار بی‌وقفه باشه یا شاید استرس و افسردگی، یا حتی تاثیر زمستون و هوای سرد، یا شایدم مزاج سرد و… به‌هرحال دوایی داره. فردوسی می‌گه: ز نیرو بود مرد را راستی! ز سستی کژی زاید و کاستی! مرحوم ابوالقاسم خودش حکیم بوده ناسلامتی! این نشون می‌ده که مردان از همان ادوار گذشته گهگاهی دچار مشکلاتی می‌شدند. البته نه به اندازه الان، چون حداقل به‌لحاظ تغذیه و کیفیت مواد خوراکی در سطح خوبی بودن. شما تعداد عمو و دایی و عمه و خاله رو جمع بزن تا بهت ثابت بشه! یا رستم هم که جنگجویی بوده قدرتمند، مشخصه که دیو دیو سفید رو بلند می‌کرده. علی‌ایحال این شما و این خورش شلغم. بپزید و سرو کنید تا ز نیرو بود مرد را راستی.

🥇 مزایا: تقویت قوای جنسی، ضد سرماخوردگی، تقویت سیستم ایمنی، ضدعفونی کننده

🚫 محدودیت مصرف: افراد دارای ناراحتی تیروئید، نفخ، سوءهاضمه، فشارخون بالا

به‌جز این غذا تعداد کمی غذای دیگه هم هست که در آن نیروی بسیار بُوَد! که می‌تونید برای همسر گرامیتون تهیه کنید و از زندگی لذت بیشتری ببرید. امیدواریم از تهیه این غذا لذت بسیار برده باشید و از میلش در کنار خانواده لذتی بس بسیارتر!

ویدیوی خلاصه‌شده خورش شلغم رو از پیج مزه ذخیره کنین برای بازبینی‌های بعدی. راستی حتما به خورش مهاراجه هم سر بزنین که خیلی فوق‌العاده‌س، هندیه و گرم!

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و… اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست. لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.