خورش سیب آلو …

اسم و رسم جیگری‌ست کو خودنمایی می‌کند، گاه شیطانی و گاهی با زبان بازی می‌کند 😋

گرچه نه مسئولیت دارد نه فیش پر نجوم، سیب و آلویش مسیر روده پاکسازی می‌کند 😏

الهی که بگیرد ریق آلویش حسن را، کین دغل روحانی با جیبم بازی می‌کند 😤

نه استعداد دارم و نه پارتی و هنر، مهم نیست این تلاش است که چاره‌سازی می‌کند 🤓

بله عزیزان شاعر دون‌پایه‌ای هستم با دو منظومه “آخ‌جون غذا” و “این چی بود سرودی؟ به خاک رفتیم” 😂

به نظر شما در زندگی چه چیزی واقعا چاره‌سازی می‌کند؟

۱. پول   ۲. رابطه   ۳. تلاش   ۴. نمی‌تونم بگم، حاضرم نیستم چیزی جاش بذارم

ویدیوی تهیه خورش سیب آلو رو از صفحه شبکه اجتماعی مزه‌اویو ببینید و اگه از خورش سیب الو لذت بردین حتما به خورش به آلو هم سری بزنید.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و خلاصه هر خوراکی که فکرشو بکنین رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و با اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اینترنتی (مثل وب‌سایت مزه و شبکه‌های اجتماعی) و غیر اینترنتی (مثل تلویزیون) به آموزش رایگان آشپزی می‌پردازه.

اینجا همه به خوراک و خوراکی علاقه دارن و هر چیزی که به غذا مربوط باشه ما با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از رئیس کل گرفته تا آشپز و عوامل فیلم‌برداری و تدوین و بچه‌های دیجیتال و… خلاصه همه خوبا همه خوشا دور هم جمع شدیم تا آشپزی رو به راحت‌ترین و آسون‌ترین روش آموزش بدیم.

به‌جز آموزش آشپزی اهداف دیگه‌ای هم داریم؛ مثلا اصلاح عادات بد غذایی و فرهنگ‌سازی در این زمینه، تاثیر مثبت روی صنعت غذا و گردشگری و…

لطفا ما رو به دوستان و عزیزانتون معرفی کنین، شاید افراد زیادی اون بیرون باشن که آشپزی و غذا رو دوست داشته باشن. این فرصت رو بهشون بدین تا با ما آشنا بشن و از آموزش‌های رایگان ما بهره ببرن.

راستی یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدیدمون و شرکت در قرعه‌کشی‌ها حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. این برای ما خیلی ارزشمنده.

ممنون از حمایت‌تون. امیدواریم بتونیم دهن‌تونو آب بندازیم!