هندزفری من کجاست؟! 👀 امروز براتون خوراک بیف و نودل شرقی آماده کردیم. اگر نمی‌دونید نودل چیه باید بگیم همون رشته فرنگیه که از برش خمیر فطیر (خمیری که عمل‌آوری نشده) به دست می‌آد. شاید توی فیلمای شرقی دیده باشید، یک کاسه پر از رشته غوطه‌ور در آب جوش. البته اون نودل خالیه، ما خوراک بیف نودل آماده کردیم که مخلفاتش خیلی بیشتره. گوشت و سبزیجات داره و بسیار لذیذه. 😋 بیف نودل خیلی غذای خوشمزه‌ایه. در این حد که یادمه یک شب خواب خوردن نودل می‌دیدم، خیلی هم واقعی بود خوابش! صبح که بیدار شدم دیدم هندزفریم نیست. 😅😂

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه خوراک بیف و نودل شرقی رو از پیج مزه برای خودتون ذخیره کنین. اگه دوست داشتین به ساندویچ پنینی مرغ و اسفناج هم سری بزنین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و… اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست. لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.