چند روز پیش خدمت شما بودیم با آموزش آماده سازی و تهیه پیتزای قارچ که به کام خیلی از مخاطبامون خوش اومده بود. توی اون دستور پخت فرصت نشد طرز تهیه خمیر پیتزا رو هم آموزش بدیم و تصمیم گرفتیم به عنوان یک مطلب جداگانه، طرز تهیه تمام و کمال خمیر رو ارائه بدیم. حالا جریان  چی شد که فرصت نکردیم؟ قضیه این بود که این بنده خدا خیلی سرش شلوغ بود اون روز، متاسفانه به برداشت های گروه نرسید. حالا بعد چندین روز تشریف آوردن میگن آقا ما رو هم معرفی کن بی زحمت. ظاهرا کلی کار داشتن. کیو میگیم؟ خمیرو دیگه! ایشون خمیر هزارکاره هستن.

در باب توانایی های این خمیر باید عرض کنیم که خمیر هزارکاره که به خمیر جادویی هم معروفه که نوعی از خمیر با بافت و ماندگاری فوق العاده است که به راحتی می‌شه اون رو در یخچال نگهداری کرد و برای پخت انواع غذاها ازجمله پیراشکی، کیک صبحانه، دونات و همین پیتزایی که پیش تر آموزش دادیم هم استفاده می شه.

ویدیوی آموزشی تهیه خمیر هزارکاره رو از پیج مزه‌اویو ببینین.

“اگه واقعا می‌خوای با کسی دوست بشی، به خونه‌ش برو و باهاش غذا بخور. کسی که غذاشو بهت بده، قلب‌شو بهت می‌ده.”

غذا چیه؟ لذت چشیدن؟ رفع گرسنگی؟ من فکر می‌کنم مفهوم غذا خیلی بیشتر از این‌هاست. وقتی بخشی از غذاتو به کودک فقیر می‌دی، غذا یعنی فداکاری؛ وقتی آخر روز، خسته به خونه‌ت برمی‌گردی و به همسرت تو درست کردن شام کمک می‌کنی، غذا یعنی عشق؛ و البته گاهی هم ظرف‌ها رو می‌شوری که در این‌صورت، غذا یعنی مسئولیت!

غذا اون چیزیه که ما رو به هم پیوند می‌ده، تو هم اگه دوست داری عضو یک گروه باشی که توش حالت خوب باشه، به بقیه عشق بورزی، خودت انسان بهتری بشی و از زندگی لذت ببری یه سر به استودیوی مزه‌اویو بزن. آدرس وب‌سایت و آیدی شبکه‌های اجتماعی همین نزدیکه، ما این‌جا منتظرت هستیم 🙂