حلوای زنجبیل پختیم به چه خوشمزگی و باحالی. یعنی این حلوا کجا،‌ اون حلوای معمولی کجا! راستش حلوای زنجبیل رو می‌خواستم حواله حسن کنم بعد که مزه کردم دیدم واویلا اگه این کار رو کرده بودم چقدر پشیمان می‌شدم بعدش. چون این حلوا خوشمزه‌تر و قشنگ‌تر از اونه که حواله کس دیگری کنم. اما صرفا برای خنک شدن دلا: الهی که من حلواتو بخورم حسن 😀، همینقدر خوشمزه و شکیل و باکلاس باشه. دولایه باشه، یک لایه‌ت زعفرونی باشه یک لایه‌ت معمولی باشه بعد این دو لایه رو با شکلات به هم چسبونده باشن و با شکلات بیشتر و پودر پسته طرح خنده‌های بی‌خبر صبح جمعه‌تو روش دیزاین کنن.

راستش بنده خودم تا حالا همچین حلوای خوبی نخورده بودم. نه تنها طعم خیلی خوبی داشت (نسبت به حلواهای معمولی و نذری و…) بلکه ظاهر خیلی زیبایی هم داشت که باعث شد به یک نتیجه جالب برسم! این نتیجه رو قبلا دانشمندان بهش رسیدن اما من شخصا تجربه نکرده بودم، و اون هم تاثیر ظاهر غذا بر اشتهای شخصه. من خیلی طرفدار حلوا نیستم و نبودم، اما این حلواها رو دولپی خوردم! یعنی می‌شه با کمی زحمت روی ظاهر غذا، مغز بیننده رو جوری گول زد که اگرچه در دهانش هنوز حلوا باشه اما واکنش مغز خیلی مودبانه‌تر و خواستارتر باشه به هر حال این شما و این حلوای زنجبیل فوق‌العاده امروزمون. حالا از شوخی گذشته، اگه دوست داشتین این حلوای زیبا رو به یاد شخص عزیزی تهیه می‌کردین و دلیلی برای یادبودش در خاطر دوستدارانش ایجاد می‌کردین، اون شخص چه کسی می‌تونست باشه؟ اسمشو در قسمت نظرات بنویسید و دوستدارانشو تگ کنید تا برای همیشه در این صفحه باقی بمونه، چون این صفحه متعلق به شماست.

ویدیوی تهیه این حلوای خوشمزه رو از این‌جا ببینید. مزه‌اویو یک استودیوی آشپزی خوشگله که همه توش عاشق غذا و پیگیر خوشمزه‌ها هستن. اگه به غذا و آشپزی علاقه دارید حتما با ما همراه باشین. هم ترفند داریم هم آموزش آشپزی ساده هم عکس‌ها و ویدیوهای خوشمزه از غذاهای سراسر جهان و هر چیزی که به غذا مربوط باشه. صفحات ما رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. اگه از این حلوا خوشتون اومد، شیرینی گردویی رو هم نگاه کنید. نوش جان