دیدین اینایی که نژادشون ترکیبی‌ئه؟ مثلا یه رگ روس دارن، چقدر باحال و جالبن. تارت میرزاقاسمی هم یه چیزیه تو همین مایه‌ها، یه رگش ایرانیه یه رگش فرانسوی، خوشبختانه توی این پیوند مبارک خوشمزگی رو از رگ ایرانی به ارث برده و جذابیت ظاهری رو از رگ فرانسوی. 😀 ولی شما یه لحظه فکر کن اگه برعکس می‌شد چی؟ مثل اون خانمی که به انیشتین گفت بیا شوهرم شو بچه‌هامون به قشنگی من بشن و به زرنگی تو، انیشتین گفت می‌ترسم به زشتی من بشن و به ***خلی تو. 😅

پینوشت: از نظر علمی نژاد خالص نداریم چون جمعیت جهان اینقدر تو هم لولیدن که همه‌مون ترکیبی هستیم.

اگه از تارت میرزاقاسمی خوشتون اومد حتما به تارت پیاز هم نگاهی بندازین، بعدش تارت شکلاتی رو هم ببینین که لذت هر دو جهان رو ببرین.

ویدیوی تارت میرزاقاسمی رو از پیج مزه هم می‌تونین ببینین. لطفا و حتما پیج رو دنبال کنین و به غذاهای ما رو برای دوستاتون بفرستین.

سزار چاوز می‌گه: “اگه واقعا می‌خوای با کسی دوست بشی، به خونه‌ش برو و باهاش غذا بخور. کسی که غذاشو بهت بده، قلب‌شو بهت می‌ده.”

غذا چیه؟ لذت چشیدن؟ رفع گرسنگی؟ من فکر می‌کنم مفهوم غذا خیلی بیشتر از این‌هاست. وقتی بخشی از غذاتو به کودک فقیر می‌دی، غذا یعنی فداکاری؛ وقتی آخر روز، خسته به خونه‌ت برمی‌گردی و به همسرت تو درست کردن شام کمک می‌کنی، غذا یعنی عشق؛ و البته گاهی هم ظرف‌ها رو می‌شوری که در این‌صورت، غذا یعنی مسئولیت!

غذا اون چیزیه که ما رو به هم پیوند می‌ده، پس اگه دوست داری عضو یک گروه باشی که توش حالت خوب باشه، به بقیه عشق بورزی، خودت انسان بهتری بشی و از زندگی لذت ببری یه سر به استودیوی مزه‌اویو بزن. آدرس وب‌سایت و آیدی شبکه‌های اجتماعی همین نزدیکه، ما این‌جا منتظرت هستیم 🙂