دورهمی خانواده‌ها با بولانی . افغانستان یکی کشورهای خاص جهان بوده و هست. چه از نظر فرهنگ و چه از نظر آشپزی. از دل این خاک و از دامن زنان زحمتکش افغانی خوراکی به خوشمزگی بولانی متولد شده است که امتحان کردن آن نشان می‌دهد زنان در هر شرایطی و در هر گوشه دنیا می‌توانند بدرخشند و این ویژگی ناب آنان است. بولانی اسم یکی از نان‌های خوشمزه افغانی بوده که طرز تهیه آن جالب و طعم آن عالی است. هرچند اسم نان را برای آن به‌کار می‌برند اما در اصل این غذا خوراکی است که در دل خود چیزهای زیادی نهفته دارد. این عبارت نه اغراق است و نه تعریف، بلکه به معنای واقعی،‌ در دل این نان موادی قرار دارد و هنگام سرو در کنار ماست معمولی یا نعنایی طعم فوق‌العاده‌ای دارد.

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه بولانی رو از پیج مزه‌اویو ذخیره کنین تا در صورت لزوم به راحتی بازبینی کنین. بولانی خیلی شبیه سمبوسه خودمونه ولی از طرفی خیلی هم متفاوته.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.