تصور کنید صبح یک جمعه ابری و آروم بالای برج ایفل نشسته باشید و در حالی که به منظره شهر نگاه می‌کنید در افکار خودتون فرو رفتید که ناگهان شخصی به شما نزدیک می‌شه و خیلی محترمانه و ملایم می‌گه “وولا”! قبل از این‌که صورتتون رو برگردونید متوجه خدمتکاری می‌شید که این حرف رو به شما گفته و براتون یک ظرف املت فرانسوی آورده. اگه گفتین چطوری متوجه حضورش می‌شین وقتی حتی صورتتون رو برنگردوندید؟ از بوی املت خوشمزه فرانسوی! املت تو نقاط بسیاری از جهان تهیه می‌شه و جالبیش اینه که در هر نقطه طرز تهیه منحصربه‌فردی داره.

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه املت فرانسوی رو از پیج مزه‌اویو ذخیره کنین تا بعدا بتونین راحت بازبینی کنین و وقت‌تون رو هدر ندین. اگه از املت فرانسوی خوشتون اومد، حتما به اسکالوپ مرغ هم یه نگاه بندازین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از مدیرکل گرفته تا آشپز و عوامل صحنه و بچه‌های تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.