چه غذایی بهتر از مرغ اون هم اسکالوپ مرغ ! این پرنده دوست‌داشتنی و بی‌شیله‌پیله، که در بسیاری از دستورپخت‌ها حضور موثر و مفید داره. می‌دونستید که گوشت مرغ سطح سروتونین مغز رو افزایش می‌ده که خلق‌و‌خوی شما رو بهتر و خوابتون رو آروم‌تر می‌کنه؟ همچنبن مقدار زیادی اسید آمینه تریپتوفان داره که به طور طبیعی احساس خوبی به شما می‌ده. البته خواص مرغ در این‌ها خلاصه نمی‌شه و خیلی زیاده، اما این دو مورد کمتر مورد توجه عموم مردمه. برای شما طرز تهیه اسکالوپ مرغ رو تدارک دیدیم که یکی از غذاهای بسیار خوشمزه ایتالیاییه که به‌جز گوشت مرغ، با گوشت گاو و گوساله هم تهیه می‌شه.

ویدیوی خلاصه‌شده آموزش تهیه اسکالوپ مرغ رو از پیج مزه‌اویو ببینین. اگه دوست داشتین حتما به ته‌چین مرغ هم نگاهی بندازین.

با وجود این‌که اسکالوپ مرغ یک غذای ایتالیاییه، جزء غذاهای بین‌المللی هم حساب می‌شه. زمان حدودی آماده‌سازی این غذا، با فرض این‌که مواد اولیه رو خریده باشید و ران‌ها رو جلوتر خوابونده باشید، چیزی حدود یک ساعته که زمان زیادی حساب نمی‌شه. همون‌طور که گفتیم، اسکالوپ به‌جز گوشت مرغ، با گوشت گوساله و گاو هم تهیه می‌شه که این برای افرادی که به گوشت قرمز علاقه دارند، یک حق انتخاب خوب می‌ده.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و… رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و در رسانه‌های مختلف (مثل وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، تلویزیون و…) به اشتراک می‌ذاره. ما هر چیزی که به غذا مربوط باشه با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از رئیس کل گرفته تا آشپز و عوامل فیلم‌برداری و تدوین و بچه‌های دیجیتال و…

اهداف ما شامل آموزش رایگان آشپزی‌، فرهنگ‌سازی، تاثیر بر صنعت غذا و گردشگری و… هست.

لطفا ما رو به دوستان‌تون معرفی کنین و این فرصت رو بهشون بدین تا از آموزش‌ رایگان بهره ببرن. یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدید حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. ممنون که همراه‌مون هستین.