اسکالوپ رولت سیب زمینی

❗❗❗ الان که دارم این متن رو می‌نویسم روی صورتم ماسک دارم. اینو از ترس جون خودم نزدم؛ به‌خاطر خانوادم زدم، به‌خاطر دوستانم، به‌خاطر همکارام، به‌خاطر همه اونایی که دوست‌شون دارم. زیر این ماسک نفسم گرفته؛ اما بهتر از اینه که نفس یه انسان دیگه به‌خاطر بی‌خیالی من قطع بشه. مراقب عزیزان‌تون باشین، تن‌تون سالم، دلاتون پرصفا 💚. (برم دستامو بشورم، از این غذا لذت ببرین.)

می‌دونین چرا می‌گن آشپزی هنره؟

خاصیت ذاتی هنر اینه که دست هنرمند رو برای خلق چیزای جدید باز می‌ذاره. البته درسته که قاعده و قانون داره، اصول داره، اما شیوه استفاده از قواعد و نتیجه کار دست هنرمنده.

می‌شه با یک سری مواد ساده، غذاهای جذاب و خوشمزه تهیه کرد که همه ازش لذت ببرن، هم از طعمش، هم از خلاقیت شما. امروز براتون اسکالوپ رولت سیب‌زمینی آماده کردیم که ماده اصلیش فقط سیب‌زمینی‌ئه.

هنر بهتر از آشپزی سراغ دارین؟

ویدیوی خلاصه‌شده تهیه اسکالوپ رولت سیب زمینی رو از پیج مزه‌اویو ذخیره کنین تا در صورت نیاز به راحتی بازبینی کنین.

ویدیوی تهیه اسکالوپ رولت سیب زمینی رو از پیج مزه ببینین و قبلش حتما به پاستا آلفردو هم نگاهی بندازین.

مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلم‌برداری‌ئه که انواع غذاها، نوشیدنی‌ها، شیرینی‌جات و خلاصه هر خوراکی که فکرشو بکنین رو تهیه و فیلم‌برداری می‌کنه و با اشتراک‌گذاری در رسانه‌های اینترنتی (مثل وب‌سایت مزه و شبکه‌های اجتماعی) و غیر اینترنتی (مثل تلویزیون) به آموزش رایگان آشپزی می‌پردازه.

اینجا همه به خوراک و خوراکی علاقه دارن و هر چیزی که به غذا مربوط باشه ما با علاقه پیگیری می‌کنیم. تیم‌مون همه متخصص‌ان، از رئیس کل گرفته تا آشپز و عوامل فیلم‌برداری و تدوین و بچه‌های دیجیتال و… خلاصه همه خوبا همه خوشا دور هم جمع شدیم تا آشپزی رو به راحت‌ترین و آسون‌ترین روش آموزش بدیم.

به‌جز آموزش آشپزی اهداف دیگه‌ای هم داریم؛ مثلا اصلاح عادات بد غذایی و فرهنگ‌سازی در این زمینه، تاثیر مثبت روی صنعت غذا و گردشگری و…

لطفا ما رو به دوستان و عزیزانتون معرفی کنین. افراد زیادی آشپزی رو دوست دارن، این فرصت رو بهشون بدین تا با ما آشنا بشن و از آموزش‌های رایگان ما بهره ببرن.

راستی یادتون نره واسه اطلاع از غذاهای جدیدمون و شرکت در قرعه‌کشی‌ها حتما صفحات ما رو در شبکه‌ها اجتماعی دنبال کنین و نظرات‌تونو برامون بنویسید. این برای ما خیلی ارزشمنده.

ممنون از حمایت‌تون. امیدواریم بتونیم دهن‌تونو آب بندازیم!