اسنک گوشت و تخم مرغ یکی از جذاب‌ترین میان‌وعده‌ها و بهترین خوراکی واسه پیک‌نیکه! خیلی خوشمزه و خیلی ساده و خیلی خوب به معنای واقعی! به ایرانی جماعت بگی اسنک چیه اولین چیزی که به ذهنش میاد پفکه (اسنک پنیری!). البته پفک هم یه نوع اسنکه و هر پفکی اسنکه ولی هر اسنکی پفک نیست، شاید بعضیا بگن به هله‌هوله می‌شه گفت اسنک ولی هیچکدوم از اینا نیست. اسنک معادل انگلیسی کلمه میان‌وعده است. یعنی غذایی که یه وعده کامل نیست و صرفا برای رفع موقت گرسنگی یا لذت بردن از طعمش خورده می‌شه. می‌تونین چند تا اسنک خونگی و سالم نام ببرین؟ (به غیر از این خوشگلایی که امیدجون برامون درست کرده!)

ویدیوی تهیه این اسنک گوشت و تخم مرغ خوشمزه رو در صفحه اینستاگرام مزه‌اویو ببینید و لذت ببرید. مزه‌اویو یه استودیوی تخصصی آشپزی و فیلمبرداریه که هر روز غذاهای مختلف از سراسر جهان درست می‌کنه و در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت به اشتراک می‌ذاره. علاوه بر غذا و شیرینی‌جات، نوشیدنی‌های خوشمزه هم براتون درست می‌کنیم. مثلا همین نوشیدنی ختمی خبازی که به نوشیدنی گل پنیرک هم معروفه و خیلی دلچسبه.

اگه از این اسنک لذت بردید، حتما سمبوسه جنوبی رو هم ببینین. امیدواریم از این میان‌وعده لذت کافی رو برده باشید. لطفا نظراتتون رو حتما برامون بنویسید و در ارائه غذاهای جذاب کمکمون کنید. ما سعی می‌کنیم آشپزی رو به آسون‌ترین روش آموزش بدیم و نکات طلایی رو هم براتون به اشتراک بذاریم. صفحات ما رو در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا به جدیدترین ویدیوهای ما دسترسی داشته باشین، همش رایگانه جان شما! 🙂